LENOVO AIO 21.5 M810z 10Q1S01U00 i5-7400 8G 256G SSD DOS
Stok Kodu
210144296
51.750,43 TL
Havale
50.197,92 TL
5.796,48 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 21.5 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-7400 |
| İşlemci Hızı | 3,00 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - HDD | 256 GB |
| Monitör Türü | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Güç Kaynağı | 90 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Fare | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | DisplayPort |
| COM Port | Yok |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Marka / Seri | LENOVO M |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.