LENOVO AIO 23.8 V530 10UW0020L0 i7-8600t 16GB 256GB SSD FREE DOS
Stok Kodu
210175732
103.788,36 TL
Havale
100.674,71 TL
11.625,16 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23.8 inç |
| işlemci Kodu | i7-8600T |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 16 GB |
| Sabit Disk - HDD | 256 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.