LENOVO AIO 23 V510Z 10NQ001TTX NON-TOUCH i7-7700T 8G 1T DOS
Stok Kodu
210138582
47.035,39 TL
Havale
45.624,33 TL
5.268,36 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 23 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| işlemci Kodu | i7-7700T |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Sabit Disk - HDD | 1 TB |
| Monitör Türü | LED |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Anakart Yongaseti | INTEL H110 |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Kartı | GIGABIT |
| WIFI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Var |
| Hoparlör | Var |
| USB 3.0 | Var |
| Klavye | Kablolu |
| Fare | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| TV-Tuner | Yok |
| Görüntü Bağlantıları | DisplayPort |
| COM Port | Yok |
| SeriPort | Yok |
| ParelelPort | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Marka / Seri | LENOVO M |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.