Lenovo Digital Pen 2 Kalem
Stok Kodu
PEN.LEN.4X81H95633
1.369,06 TL
Havale
1.327,99 TL
153,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo Digital Pen 2 Kalem
| Temel Bilgiler | |
|---|---|
| Kategori | Bilgisayar Bileşenleri |
| Marka | Lenovo |
| Model | Digital Pen 2 – 4X81H95633 |
| Renk | Gri (Gray) |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Windows 10 / Windows 11 |
| Ağırlık | Yaklaşık 17,3 g |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Basma Basıncı Seviyesi | 4096 seviye |
| Hareket Algılama Teknolojisi | Aktif elektrostatik (Active Electrostatic) |
| Düğme Sayısı | 2 adet |
| Pil Türü | AAAA tipi pil |
| Çalışma Süresi | Yaklaşık 2328 saat |
| Çalışma Ortamı | +5 °C - +40 °C, %30-80 bağıl nem |
| Boyutlar | Yaklaşık 14 cm uzunluk / 0,95 cm çap |
| Garanti Süresi | 1 yıl |
Lenovo
Lenovo tab plus tablet için uyumlumudur bide orijinal ürünmüdür
e... d... | 16/11/2025
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.