Lenovo E14 İ7-10510U 8GB 256GB 14'' Wi Fi FreeDos Notebook
Stok Kodu
NB.LEN.20RA005ETX
49.778,99 TL
Havale
48.285,62 TL
5.575,66 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | 20RA005ETX |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U 8MB 1.80 Ghz (TurboBoost Max. İşlemci hızı 4.90 Ghz.) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Hoparlör | Stereo Speakers, 2W x2, Dolby Advanced Audio |
| Adaptör |
65W USB-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080p) IPS Panel |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (GxDxY) | 325.0 x 232.0 x17.9 mm |
| Ağırlık | 1.73 Kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Rj45 100/1000 Ethernet |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax/ Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 1.4b |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Tavsiye Ürünler