Lenovo E14 20RAS1Q800 i7 10510U 16GB 512GB SSD RX640 14'' Fdos
Çarpıcı performans...
ThinkPad E14, 10. Nesil Intel®Core i7 işlemciyle donatıldı; ayrıca RMD Radeon™ RX 640 ayrık grafik kartı ve çift sürücülü depolamaya da sahip. Ayrıca Intel® Optane™ belleği destekler. Böylece nerede olursanız olun, işinizi halletmek için ihtiyacınız olan güç ve hıza sahip olabilirsiniz.
mükemmellikle tasarımı buluşturuyor
Bir akıllı telefonun kalınlığının yaklaşık iki katı olan ThinkPad E14, kaliteli bir dizüstü bilgisayarın tüm şıklığını yüksek fiyat etiketi olmadan sunuyor.. Ayrıca, aynı anda hem açıp hem de giriş yapmanıza izin veren açma kapama düğmesine entegre edilmiş isteğe bağlı bir parmak izi okuyucusuna sahiptir.
Yerleşik güvenlik...
ThinkPad E14 ile önemli verilerinizin ayrı TPM 2.0 yongası ile şifrelenmiş olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda web kamerasını kapatan fiziksel bir kapak olan ThinkShutter sayesinde dış dünyayı dışarıda bırakabilirsiniz.
Yeni nesil bağlantı ile
Tam işlevli bir USB-C bağlantı noktası sesten videoya, veri aktarımlarından yeniden şarj etmeye kadar her şeyi kolaylaştırır. Üstelik, Skype for Business sertifikalı mikrofon sayesinde video konferans görüşmeleri de çabucak gerçekleşir. Ayrıca WiFi 6 (isteğe bağlı) sayesinde daha da hızlı bağlantıdan keyif alabilirsiniz.
|
10/100 Ethernet |
Var |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Bluetooth Özelliği | Yok |
| Cihaz Ağırlığı | 1 - 2 kg |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyut Aralığı | 14 - 14,9 inç |
| Ekran Boyutu | 14 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | GDDR5 |
| Ekran Kartı Hafızası | 2 GB |
| Ekran Kartı İşlemcisi | AMD Radeon |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 640 |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDD Hızı | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 8 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 10.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 10510U |
| İşletim Sistemi | Yok (Free Dos) |
| Kart Okuyucu | Belirtilmemiş |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,2 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil | Belirtilmemiş |
| Ram (Sistem Belleği) | 16 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 512 GB |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 4 - 6 Saat |
| Temel İşlemci Hızı | 2,4 GHz |
| Usb 2.0 | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 3.1 | 2 Adet |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |