Lenovo E14 20RBCTO1WW i7-10510U 8GB 256GB SSD 2GB/RX640 Win10PRO
Stok Kodu
20RBCTO1WW
49.286,12 TL
Havale
47.807,54 TL
5.520,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U Processor (1.80GHz, up to 4.90GHz with Turbo Boost, 4 Cores, 8MB Cache) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14.0'' |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666MHz |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 640 |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 2 GB |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil - 45Wh |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.