LENOVO E14 20TBS2AQ00 İ7 1165G7 16GB 256GB 14'' MX450/ 2GB FREEDOS
Stok Kodu
NB.LEN.20TBS2AQ00
61.279,08 TL
Havale
59.440,71 TL
6.863,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO E14 20TBS2AQ00 İ7 1165G7 16GB 256GB 14'' MX450/ 2GB FREEDOS
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DRR4 3200 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB GDDR5 |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce MX450 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Camera |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™, audio by HARMAN |
| Adaptör | 65W USB-C |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 324 x 220 x 18.9 mm |
| Ağırlık | 1.69 kg (3.62 lbs) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Gigabit Ethernet, Realtek RTL8111H-CG, 1x RJ-45, supports Wake-on-LAN |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2ax; Bluetooth® 5.0 or above |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4™ 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.