LENOVO E14 GEN2 20TA0053TX26 i7-1165G7 32GB 256GB SSD 14'' W10P
Stok Kodu
20TA0053TX26
76.612,54 TL
Havale
74.314,17 TL
8.581,24 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| 10/100 Ethernet | Var |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Boyutlar | 44,000 x 8,000 x 30,000 CM |
| Cihaz Ağırlığı | 2 - 4 kg |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 14 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Onboard |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Intel HD Graphics |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ekran Özelliği | Full HD |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDD Hızı | 5400 RPM |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 6 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 11.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 1165G7 |
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Kart Okuyucu | Belirtilmemiş |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Maksimum İşlemci Hızı | 4,2 GHz |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Pil | Belirtilmemiş |
| Ram (Sistem Belleği) | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Siyah |
| SSD Kapasitesi | 256 GB |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 4 - 6 Saat |
| Temel İşlemci Hızı | 1,6 GHz |
| Usb 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | Belirtilmemiş |
| USB 3.1 | 1 Adet |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Belirtilmemiş |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.