LENOVO E14 Gen2 i7-1165G7 8G 256G 14'' MX450/2GB W11P
Stok Kodu
NB.LEN.20TA00LTTX-E
58.826,00 TL
Havale
57.061,22 TL
6.589,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO E14 Gen2 i7-1165G7 8G 256G 14'' MX450/2GB W11P
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB (1x 8GB) |
| Bellek Yuva Sayısı | Bir adet DDR4 SO-DIMM yuvası |
| Max.Bellek Kapasitesi | 32 GB'a kadar DDR4-3200 |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA® GeForce® MX450 |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p + IR with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | Entegre 45Wh |
| Güç Adaptörü | 65W USB-C (3 pimli) |
| Güvenlik Çipi | Donanım yazılımı TPM 2.0 |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250nit Yansıma önleyici, %45 NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Klavye |
| Boyutlar (GDxY) | 324 x 220 x 17,9 mm (12,76 x 8,66 x 0,7 inç) |
| Ağırlık | 1,64 kg'dan (3,62 lb) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 2.5 GbE 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Her Zaman Açık) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (veri aktarımını, Power Delivery 3.0 ve DisplayPort 1.4'ü destekler) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Sistem Yönetimi | Non-vPro |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.