LENOVO E14 20RA005GTX İ5-10210U 8GB 256GB SSD RX640 2GB 14'' FDOS
Lenovo E Serisi Genel Özellikler
Lenovo E14 serisi işlemcileriyle çok yönlü güçlü bir işlemciye sahiptir. Giriş seviye bir notebook için sınırsız olanaklar sağlar. Okul ve işletmeler için başlangıç bir notebook olarak da düşünebilir. Kolay kullanım için dokunmatik ekran seçenekleri de bulunmaktadır.Güçlü çift çekirdekli işlemci mimarisi ile tüm programları sorunsuz bir şekilde çalışma yapmanıza imkân sağlar.
Birden çok uygulamayı çalıştırın Hızlı ve Güvenli Lenovo E serisi notebook lar neredeyse hiç bakım gerektirmez. Saniyeler içinde açılır ve tüm gün çalışabilir. Full HD ekran ve IPS panel sayesinde uzun süreli çalışmalarda gözlerinizde daha az yorulmaya yol açan geniş açılı görüntüleme özelliğine ve daha canlı bir ekran sahiptir. Rahat ve güvenli bir şekilde çalışmanız için günlük çalışmalarda karşılaşabileceğiniz sıvı ve darbelere karşı ekstra güçlendirilmiş arkadan aydınlatmalı tam boyutlu klavye sunulmaktadır.

İş toplantılarınızı ve sevdiklerinizle görüntülü olarak sohbet etmeyi kolaylaştıran 720p HD ön kameraya sahip Lenovo E serisi ile çift mikrofonlu gürültü azaltan kristal netlikte bir kameraya sahiptir. Şarj sorununuzu ortadan kaldıran 13 saate kadar kullanım sunan E serisi. Günlük işlerinizde seyahatler de ofisinizde işlerinizi halletmeniz için yeterli güce sahip bir performans sağlar. Şuana kadar darbelere karşı yapılmış en iyi E serisi. Güçlendirilmiş bağlantı merkezleri ve menteşeleri ile sağlam bir dış yapısıyla ve sıvıya karşı dayanıklı klavye ile güvenli kullanım sunmaktadır. 75 cm den düşürülme testlerinde tabi tutulmuştur.
|
TEKNİK ÖZELLİKLER
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo ThinkPad E14 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2666 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2242 PCIe NVMe |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB GDDR5 |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 640 |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.0 |
| Ethernet | 100/1000M |
| Ses Kartı | HD ses,Realtek ALC3287 codec |
| Dahili Web Kamerası | 720p with ThinkShutter |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Adaptör | 65W USB-C |