LENOVO E14 i7-1165G7 20TA0056TX 16GB 1TB MX450/2GB FDOS
Stok Kodu
NB.LEN.20TA0056TX
75.845,87 TL
Havale
73.570,49 TL
8.495,37 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO E14 i7-1165G7 20TA0056TX 16GB 1TB MX450/2GB FDOS
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen 2 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMMDDR4-3200 MHz |
| Max.Bellek Kapasitesi | 32 GB'a kadar DDR4-3200 |
| Bellek Slotu | Bir DDR4 SO-DIMM yuvası |
| Disk Kapasitesi | 1TB |
| Disk Tipi | SSDM.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal2 |
| Depolama Desteği | İki sürücüye kadar, 2x M.2 SSD |
| Depolama Desteği | 512 GB'a kadar M.2 2242 SSD |
| Depolama Desteği | 1 TB'a kadar M.2 2280 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB GDDR5 |
| Ekran Kartı | NVIDIAGeForce MX450 |
| Ethernet | Gigabit (1000 Mbps) |
| Dahili Web Kamerası | 720pwith Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Ses Çipi | HighDefinition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereospeakers, 2W x2, Dolby Audio, HARMAN-branded |
| Ethernet | 100/1000M(Adapter Needed) |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | MicroSDKart Okuyucu |
| Batarya | Entegre 45Wh |
| Power Adaptör | 65WUSB-C (3-pin) |
| Boyutlar (GxDxY) | 324x 220 x 17.9 mm (12.76 x 8.66 x 0.7 inches) |
| Ağırlık | 1.64kg (3.62 lbs) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.