LENOVO E490 14'' FHD i7-8565U 8GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
20N8000VTX
54.707,60 TL
Havale
53.066,37 TL
6.127,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 8.Nesil i7-8550U 1.8GHz Turbo 4.0GHz 8MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB (1 x 8GB) |
| Bellek Tipi | DDR4 2400MHz |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | AMD Radeon RX 550 |
| Ethernet Kartı | Gigabit (1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 65 Wh |
| Pil | 3 hücreli |
| Boyutlar | 329mm x 242mm x 21.9mm/2.30 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.