LENOVO E495 20NES17R00 Ryzen 7 3700U 14'' 16GB 512GB SSD FDOS
Stok Kodu
20NES17R00
38.278,89 TL
Havale
37.130,52 TL
4.287,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E495 |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ7 |
| İşlemci | Intel Core i7-8565U (1.8 / 4.26GHz) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | AMD Ryzen 7 |
| Ethernet Kartı | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Numerik Q TR |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Garanti Yılı | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.