Lenovo E595 20NF001QTX Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD 15.6 FreeDOS
Stok Kodu
20NF001QTX
33.350,28 TL
Havale
32.349,77 TL
3.735,51 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E595 |
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci | AMD Ryzen 7 3700U (4C, 2.3 / 4.0GHz, 4MB) |
| İşletim Sistemi | Freedos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Tümleşik AMD Radeon RX Vega 10 Grafik Kartı |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | HD ses,Realtek ALC3287 codec |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre batarya |
| Pil | 45Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.