LENOVO E72Z AIO 20 RCLC6TX İ5-3550S 4G 500G UMA DOS
Stok Kodu
210032330
37.835,31 TL
Havale
36.700,26 TL
4.237,87 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Monitör | 20 inç |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| işlemci Kodu | i5-3550S |
| İşlemci Hızı | 3,00 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Disk Tipi | SATA |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| WIFI | Var |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.