LENOVO E73 10AS0035TX İ3-4130 4G 500GB DOS TOWER
Stok Kodu
210069325
22.808,23 TL
Havale
22.123,99 TL
2.554,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E73 |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-4130 |
| İşlemci Hızı | 3,40 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL H81 |
| Anabellek | 4 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| Kasa | Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.