LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen1 i5-10210U 8GB 256GB 13.3'' Windows 10 Pro
Güçlü İşlemci Performansı
Bu modelde yer alan Intel Core i5-10210U işlemci, günlük iş ve çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmeniz için yeterli performansı sunar. İşlemci, enerji verimliliğiyle dikkat çekerken, hızlı tepki süreleri ve akıcı kullanıcı deneyimi sunar.
Esnek ve Dayanıklı Tasarım
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen1, 360 derece dönebilen ekranı ve esnek tasarımıyla farklı kullanım modlarına uyum sağlar. Bu özelliği sayesinde dizüstü bilgisayarı tablet, çadır veya sunum modunda kullanabilirsiniz. Ayrıca, ThinkPad serisinin ünlü dayanıklılık özelliklerine sahiptir, bu da uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
Hızlı ve Güvenilir Depolama
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen1, 256GB SSD depolama alanıyla birlikte gelir. Bu SSD, verilerin hızlı bir şekilde aktarılmasını ve uygulamaların hızlı bir şekilde açılmasını sağlar. Ayrıca, daha yüksek veri güvenliği sağlayarak önemli dosyalarınızı korur.
Windows 10 Pro İşletim Sistemi
Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen1, Windows 10 Pro işletim sistemiyle birlikte gelir. Bu işletim sistemi, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Güvenlik, yönetim ve üretkenlik özellikleri sunar. Ayrıca, Windows 10'un geniş uygulama ve hizmet ekosistemiyle uyumludur, böylece işinizi kolaylaştıracak uygulamalara erişebilirsiniz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad X13 Yoga Gen 1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i5/td> |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB) |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-2666 |
| Bellek Yuvası | Sistem kartına lehimlenmiş bellek, yuva yok, çift kanal |
| Max. Bellek Kapasitesi | 8 GB lehimli bellek, yükseltilemez |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2280 PCIe® x4 NVMe® Opal |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | IR & 720p with ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | Yüksek Çözünürlüklü (HD) Ses, Realtek® ALC3287 kodek |
| Hoparlör | 2x, Array |
| Batarya | Entegre 50Wh |
| Adaptör | 65W USB-C® (3 pimli) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 13,3" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) Düşük Güç IPS 400nit AR (yansıma önleyici) / AS (leke önleyici), Dokunmatik |
| Dokunmatik Ekran | 10 noktalı Çoklu dokunma |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 310,4 x 219 x 15,95 mm (12,22 x 8,62 x 0,63 inç) |
| Ağırlık | Yaklaşık 1,25 kg (2,76 lb) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows® 10 Pro 64, Türkçe / İngilizce |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Dokunma Stili, Çipte Eşleştirme |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| WWAN | Fibocom L850-GL |
| Wlan / Bluetooth | Intel® AX201 11ax, 2x2 + BT5.2/td> |
| Ethernet | 100/1000M (Adaptör Gerekli) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 adet USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Her Zaman Açık) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (veri aktarımını, Güç Dağıtımını ve DisplayPort™ 1.2'yi destekler) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C® 3.2 Gen 2 / Thunderbolt™ 3 (veri aktarımı, Güç Dağıtımı ve DisplayPort™ 1.2 desteği) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI® 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x microSD kart okuyucu |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet uzatma konektörü |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Yan yerleştirme konektörü |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |