LENOVO IdeaPad AMD Ryzen7 82EY00CHTX 16G 512SSD 15.6'' FDOS
Stok Kodu
NB.LEN.82EY00CHTX
65.660,07 TL
Havale
63.690,27 TL
7.354,47 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | IdeaPad Gaming 3 |
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci | AMDRyzen 7 4800H (8C / 16T, 2.9 / 4.2GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD(1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 120Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMMDDR4-3200MHz |
| Bellek Slotu | İkiDDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Depolama Desteği | Up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD |
| Depolama Desteği | 2.5"HDD up to 1TB |
| Depolama Desteği | M.2 2242 SSD up to 512GB |
| Depolama Desteği | M.2 2280 SSD up to 512GB |
| Ekran Kartı Belleği | 4GBG DDR6 |
| Ekran Kartı | NVIDIAGeForce GTX 1650 Ti |
| Ethernet | Gigabit (1000 Mbps) |
| Dahili Web Kamerası | 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Ses Çipi | HighDefinition (HD) Audio |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, HARMAN-branded |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Power connector |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Güvenlik Çipi | Firmware TPM 2.0 |
| Klavye & Mouse | Mavi Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Batarya | Entegre 45Wh |
| Power Adaptör | 135W Slim Tip (3-pin) |
| Boyutlar (GxDxY) | 359x 249.6 x 24.9 mm (14.13 x 9.83 x 0.98 inches) |
| Ağırlık | 2.2kg (4.8 lbs) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.