LENOVO L13 İ7 16GB 512GB SSD W10P 20VJS1WM00
Stok Kodu
NB.LEN.20VJS1WM00
76.064,92 TL
Havale
73.782,97 TL
8.519,90 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | 20VJS1WM00 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Sistem Kartına Lehimlenmiş Bellek, Bellek Slotu Yoktur |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 NVMe PCıe 3.0 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Premium |
| Adaptör | 65W USB-C Adapter |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080p) Ips Panel |
| Dokunmatik Ekran | yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (GxDxY) | 311.5 x 219.0 x17.6 mm |
| Ağırlık | 1.43 Kg |
| Kasa Rengi | Siyah / Gümüş |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Micro SD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11ax/ Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB-C 3.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 1.4b |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.