LENOVO L490 14.0'' FHD i5-8265U 8GB 256GB W10Pro
Stok Kodu
20Q5001YTX
48.683,74 TL
Havale
47.223,23 TL
5.452,98 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | L490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ7 |
| İşlemci | i5-8265U 1.60GHz Turbo 3.9GHz 6MB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14'' |
| Ekran | Full HD |
| Dokunmatik Ekran | YOK |
| Bellek Kapasitesi | 1 x 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666MHz |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | İsteğe Bağlı Adaptör ile 100 / 1000M |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q Arkadan aydınlatmalı klavye |
| Toucpad | Çoklu dokunmatik harekete duyarlı |
| Parmak İzi Okuyucu | YOK |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 65W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.