LENOVO L490 20Q500ETTX i5-8265U 8GB 256GB SSD 14'' W10P
Lenovo L Serisi Genel Özellikler
En önemli kriteriniz performans ve fiyatsa, L serisi dizüstü bilgisayarlar tam size göre. ThinkPad serisinde olduğu gibi L serisi ürünlerde yüksek güvenlik, sağlamlık ve sıvıya karşı dayanıklılık ön planda sunulmuştur.Lenovo L serisi multimedya deneyiminizi en üst seviye çıkartarak sizlere eşsiz bir multimedya deneyimi sunar. Bir L serisi bilgisayar standartların üzerinde bir performans bekleyenler için özel olarak geliştirilen bir Ideapad L modeliyle beklentilerinizi aşmayı başarıyor.
İş , oyun veya günlük kullanım amaçlı yüksek performanslı ve bütçe dostu bir dizüstü bilgisayar arasında seçim yapmak istiyorsanız L Ideapad ler tam aradığınız modeldir. Klasik bir dizüstü bilgisayar özelliklerinden farklı olarak Intel Core i7 dahil yüksek performanslı işlemci seçenekleri içeren Lenovo Ideapad L serisi böylece takılma, donma, kapanma ve benzeri sorunları ortadan kaldırarak eşsiz bir iş ve eğlence deneyimi sunuyor.

Lenovo nun bu gelişmiş serisi daha çok iş ve oyun gibi yüksek performans gerektiren durumlara yönelik özel olarak üretilse de bu tarz beklentileriniz olmadığı durumlalrda L serisini yüksek verim alabileceğiniz cihazları günlük kullanım içinde ideal bir dizüstüdür. Beklentileriniz her zaman daha iyi bir tasarım, daha iyi bir donanım gibi özellikler ise L serisi amacınıza en uygun seçeneği kolayca bulabilmeniz için birbirinden farklı özellik ve donanımlarla değişik ürünler sunuyor.
| Product | ThinkPad L490 |
| Region | EET |
| Country/Region | Turkey |
| Machine Type | 20Q5 |
| TopSeller | TopSeller |
| Processor | Intel Core i5-8265U (4C / 8T, 1.6 / 3.9GHz, 6MB) |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 620 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Memory | 1x 8GB DIMM DDR4-2666 |
| Storage | 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 |
| Optane Memory | None |
| Display | 14" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Touchscreen | None |
| Media Reader | MicroSD Reader |
| Ethernet | 100/1000M |
| Optical | None |
| WLAN + Bluetooth | Intel 9260 11ac, 2x2 + BT5.0 |
| WWAN | None |
| SIM Card | None |
| Smart Card Reader | None |
| Monitor Cable | None |
| Case Material | PC / ABS |
| Bundled Accessories | None |
| Camera | 720p with ThinkShutter |
| Microphone | 2x, Array |
| Color | Black |
| Keyboard | Backlit, Turkish |
| Fingerprint Reader | Touch Style |
| NFC | None |
| TPM | Discrete TPM 2.0 |
| Battery | Integrated 45Wh |
| Power Adapter | 65W USB-C |
| System Management | None |
| Operating System | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Bundled Software | None |
| Base Warranty | 1-year, Depot |
| Bundled Service | 2Y Depot/CCI upgrade from 1Y Depot/CCI (5WS0A14073) |