Lenovo Legion 5 i7-11600H 32GB 512GB Nvidia GeForce RTX 3060/6GB 15,6'' WQHD FreeDos
Stok Kodu
82JH002JTX
85.429,28 TL
Havale
82.866,40 TL
9.568,79 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Model | Legion 5 15ITH6H |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-11600H (6C / 12T, 2.9 / 4.6GHz, 18MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | İki DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max.Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p with E-camera Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Adaptör | 230W Slim Tip (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | WQHD (2560x1440) IPS 300nits Anti-glare, 165Hz, 100% sRGB, Dolby Vision, G-SYNC, DC dimmer |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | 4 Bölgeli RGB Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Kasa Rengi | Fantom Mavisi (Üst), Gölge Siyahı (Alt) |
| Boyutlar (GDxY) | 362.56 x 260.61 x 22.5-25.75 mm (14.27 x 10.26 x 0.89-1.01 inches) |
| Ağırlık | 2.4 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Power connector |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Lenovo Legion 5 i7-11600H 32GB 512GB Nvidia GeForce RTX 3060/6GB 15,6'' WQHD FreeDos
85.429,28 TL