LENOVO M30e TINY i3-8145U 4GB 120GB FDOS
Stok Kodu
10YM004WTX-1
16.921,57 TL
Havale
16.413,92 TL
1.895,36 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Mini PC |
| Marka | Lenovo |
| Üretici Kodu | 10YM004WTX |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i3 |
| İşlemci | Intel® Core™ i3-8145U (2 core 4MB cache) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | 2666 MHz DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 1 x SODIMM |
| Disk Kapasitesi | 120 GB |
| Sabit Disk | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Ekran Kartı Markası | Intel® UHD 620 Grafik |
| Kasa Tipi | Mini PC |
| Giriş/Çıkış | 2xUSB 2.0 |
| 1xHDMI | |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Güç Kaynağı | 65 W |
| Kasa Boyutları | 1,32 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.