LENOVO ThinkCentre M70Q i5-11400T 8G 256G Windows 10 Pro
Stok Kodu
PC.LEN.11MY002WTX
42.112,25 TL
Havale
40.848,89 TL
4.716,92 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Masaüstü Bilgisayar |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkCentre M70q Gen 2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-11400T (6C / 12T, 1.3 / 3.7GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 1x 8GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2666 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Optik Sürücü | Yok |
| Power Supply | 65W 89% Adapter |
| Dizayn | |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 179 x 182.9 x 36.5 mm with rubber feet (7.05 x 7.2 x 1.44 inches with rubber feet) |
| Ağırlık | 1.25 kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Wlan / Bluetooth | Intel 9560 11ac, 2x2 + BT5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 2 (Always On and fast charge) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x DisplayPort |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0, TCG certified |
| Klavye&Mouse | USB Traditional Keyboard, Black, Turkish/USB Calliope Mouse, Black |
| Sistem Yönetimi | Non V-pro |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl Yerinde |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Masaüstü Bilgisayar | |
| Güç Kablosu | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.