LENOVO M720T PC TOWER i5-8400 8G 1TB HDD FDOS
Stok Kodu
10SQ000NTX
25.135,92 TL
Havale
24.381,85 TL
2.815,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo Thinkcentre M720 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | 8. Nesil Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Max Bellek | 64 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk-SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı Modeli | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Gigabit (1000 Mbps) |
| Güç Kaynağı | 180 Wat |
| Klavye | Var(kablolu) |
| Mouse | Var(kablolu) |
| Monitör | Yok |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.