LENOVO M73 10AY0007TX i5-4570T 4G 500GB DOS TINY
Stok Kodu
210061991
29.900,25 TL
Havale
29.003,24 TL
3.349,08 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO M73 |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci Kodu | i5-4570T |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL H81 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| Kasa | Mini Tower |
| Fare | Var (Kablolu) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.