Lenovo Mws P15 20ST0015TXZ8 W-10885M 64Gb 2Tb 8Gb/Rtx 4000 15.6'' Win10
Stok Kodu
20ST0015TXZ8
273.811,80 TL
Havale
265.597,45 TL
30.669,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO MWS P15 20ST0015TXZ8 W-10885M 64GB 2TB 8GB/RTX 4000 W10 15.6
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Mobil Workstation |
| Marka | Lenovo |
| Model | P15 20ST0015TXZ8 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Xeon |
| İşlemci |
Intel Xeon W-10885M 16MNB 2.4 Ghz. (Turboboost ile max. 5.30Ghz. Kadar Çıkabilir ) |
| Bellek Kapasitesi | 64 GB (4x16GB So-DIMM) |
| Bellek Tipi | DDR4 2933 ECC |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB DDR4-2933 |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 Adet |
| Disk Kapasitesi | 2 TB |
| Disk Tipi | NVMe M.2 SSD 2280 |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB GDDR6 |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro RTX4000 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Hoparlör | Çift Stereo Hoparlör |
| Adaptör | 230W Slim Tip (3 pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | UHD (3840x2160p) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (WxDxH) | 375,4 x 252,3 x 31.45 mm |
| Ağırlık | 2.74 Kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Belirtilmemiş |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | - |
| Ethernet | Gigabit 100/1000 Mbps |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax/ Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 3 x USB-C 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 2.0 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Servis | Lenovo Türkiye Servisleri |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.