Lenovo P15 20ST005WTXZ1 i9-10885H 16GB 1TB RTX4000/8GB 15.6'' W10P
Stok Kodu
20ST005WTXZ1
230.001,91 TL
Havale
223.101,85 TL
25.762,13 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo P15 20ST005WTXZ1 i9-10885H 16GB 1TB RTX4000/8GB 15.6" W10P
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | 20ST005WTXZ1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i9 |
| İşlemci | Intel Core i9-10885H |
| Bellek Kapasitesi | 16GB DDR4 |
| Bellek Tipi | 16GB DDR4 2933 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | - |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD M.2 NVMe PCIe |
| Disk Tipi | M.2 NVMe PCIe |
| Ekran Kartı Belleği | 8GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro RTX 4000 Max-Q |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Ses Çıkışı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses, Realtek ALC3287 codec bileşeni |
| Hoparlör | 2 x 2W stereo hoparlör |
| Adaptör | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6 inç FHD (1920 x 1080) IPS, 300 nit |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920 x 1080) IPS, 300 nit |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 375,4 mm x 252.3 mm x 29,1 mm |
| Ağırlık | 2.07 kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | - |
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | RJ-45 Gigabit Ethernet |
| Mikrofon | Çift uzaktan ses algılamalı mikrofon |
| Wlan / Bluetooth | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB A 3.2 1. Nesil (1 her zaman açık) |
| Giriş/Çıkış Portları | C Tipi USB Thunderbolt™ 3 |
| Giriş/Çıkış Portları | USB-C, HDMI 2.0, RJ-45 Gigabit Ethernet, SD kart okuyucu, Kulaklık / mikrofon kombo jakı |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.