Lenovo P17 20SN0033TX i7-10750H 32GB 512GB RTX 3000/6GB 17.3'' Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.LEN.20SN0033TX
169.708,55 TL
Havale
164.617,30 TL
19.008,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo P17 20SN0033TX i7-10750H 32GB 512GB RTX 3000/6GB 17.3'' Windows 10 Pro
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad P17 Gen 1 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB(2x 16GB) |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2933 Non-ECC |
| Bellek Yuvası | Dört DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe NVMe Opal SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Dahili Web Kamerası | IR & HD 720p with ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3286 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, Dolby Atmos |
| Batarya | Integrated 94Wh |
| Adaptör | 230W Slim Tip (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 72% Gamut |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan Aydınlatmalı Türkçe Q Klavye |
| Boyutlar (GxDxY) | 415.44 x 280.81 x 25.11-33.25 mm (16.36 x 11.06 x 0.99-1.31 inches) |
| Ağırlık | 3.5 kg (7.7 lbs) |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64, Turkish / English |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Touch Style, Match-on-Chip |
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Reader |
| 4G / Lte | Yok |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.1 |
| Ethernet | 100/1000M |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 3 (support data transfer, Power Delivery, and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x SD card reader |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.