LENOVO ThinkPad T15g Gen1 20UR002XTX i7-10750H 32GB 512GB SSD RTX2070/8GB 15.6'' Windows 10 Pro
Stok Kodu
WNB.LEN.20UR002XTX
143.422,62 TL
Havale
139.119,94 TL
16.064,53 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad T15g 20UR002XTX |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10750H 6 Core 2.6Ghz. (Turboboost ile 5.0Ghz. Kadar) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB (2x16 GB) |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-2933 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 128 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 4 adet |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB GDDR6 |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia GeForce RTX 2070 |
| Dahili Web Kamerası | IR & 720p with ThinkShutter |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 135W Slim Tip (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 375,4 x 252,3 x 25.25 mm |
| Ağırlık | 2.07 kg (4.57 lbs) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | SD Card Reader |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 3x USB- C 3.2 Gen 1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 2.0 |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO ThinkPad T15g Gen1 20UR002XTX i7-10750H 32GB 512GB SSD RTX2070/8GB 15.6'' Windows 10 Pro
143.422,62 TL