LENOVO NB B5030 59423867 N2830 2GB 320GB 15.6 DOS
Stok Kodu
210081269
17.020,14 TL
Havale
16.509,54 TL
1.906,40 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO B5030 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | N2830 |
| İşlemci Hızı | 2,16 GHz |
| Ön Bellek | 1 MB |
| Bellek | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 320 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Ekran | 15.6 inç |
| Ağırlık | 2,32 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | 100/1000M |
| WLAN | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Yok |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.