LENOVO NB B570 59334431 B820 2G 320G 15.6 UMA FDOS
Stok Kodu
210011499
18.917,66 TL
Havale
18.350,13 TL
2.118,94 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO B570 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | B820 |
| İşlemci Hızı | 1,70 GHz |
| Ön Bellek | 2 MB |
| Bellek | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 320 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ağırlık | 2,35 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.