LENOVO NB B590 59399108 İ3-3110M 4G 500GB 15.5 UMA DOS
Stok Kodu
210069519
22.528,03 TL
Havale
21.852,19 TL
2.523,33 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO B590 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci | i3-3110M |
| İşlemci Hızı | 2,40 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,50 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.