LENOVO NB E480 20KN007UTX i5-8250U 8G 256G SSD 14.0 AMD RX550 2GVGA FREEDOS
Stok Kodu
210178149
39.502,83 TL
Havale
38.317,74 TL
4.424,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-8250U |
| İşlemci Hızı | 3,40 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon RX550 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Ürün Ailesi | LENOVO ThinkPad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.