LENOVO NB E530 NZQ7ZTX i5-3210 4G 500G 15.6 2GVGA FDOS
Stok Kodu
210023641
39.617,83 TL
Havale
38.429,29 TL
4.437,53 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E530 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3210M |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce GT 630M |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Ağırlık | 2,45 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| WLAN | Var |
| Webcam | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.