LENOVO NB E540 20C6003VTX i5-4200M 4GB 500GB 2GBVGA 15.6 UMA W7PRO-W8PRO FHD
Stok Kodu
210081593
46.977,89 TL
Havale
45.568,55 TL
5.261,92 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E540 |
| İşletim Sistemi | Windows 8.1 Pro |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-4200M |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce GT 740M |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ağırlık | 2,44 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.