LENOVO NB IDEAPAD 100-15IBD i5-5200U 4G 500G 15.6 2GVGA DOS
Stok Kodu
210115257
31.625,26 TL
Havale
30.676,51 TL
3.542,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 5. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-5200U |
| İşlemci Hızı | 2,70 GHz |
| Bellek | 4 GB |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA Geforce 920MX |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.