LENOVO NB IP 720S-14IKB 80XC000VTX i7-7500U 8G 256G SSD 14.0 940MX 2GVGA W10 HOME GOLDEN
Stok Kodu
210143448
60.835,51 TL
Havale
59.010,44 TL
6.814,08 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-7500U |
| İşlemci Hızı | 2,70 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce 940MX |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | Var |
| WLAN | Var |
| HDMI | Yok |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO NB IP 720S-14IKB 80XC000VTX i7-7500U 8G 256G SSD 14.0 940MX 2GVGA W10 HOME GOLDEN
60.835,51 TL