LENOVO NB IP110-15IBR 80T7003DTX N3060 4G 500G 15.6 DOS
Stok Kodu
210115255
15.159,77 TL
Havale
14.704,98 TL
1.698,02 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşlemci | N3060 |
| İşlemci Hızı | 1,60 GHz |
| Ön Bellek | 2 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,20 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Var |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.