LENOVO NB IP500-15ISK 80NT00M1TX i5-6200U 8GB 1TB 2GVGA 15.6 W10
Stok Kodu
210101753
42.435,35 TL
Havale
41.162,29 TL
4.753,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-6200U |
| İşlemci Hızı | 2,30 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon R7 M360 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,35 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Var |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Gümüş |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.