LENOVO NB T530 N1BAXTX I7-3520M 8G 1TB 1VGA 15.6 W7PRO (W8PRO DVD)
Stok Kodu
210060173
93.051,59 TL
Havale
90.260,04 TL
10.422,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO T530 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Pro |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-3520M |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA N13P-NS1 |
| Grafik Bellek | 1 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,50 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Siyah |
| WWAN Desteği | 3G |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.