LENOVO NB T530 N1BC7TX I5-3230M 4G 500G 1VGA 15.6 W7PRO (W8PRO DVD)
Stok Kodu
210060171
76.590,64 TL
Havale
74.292,92 TL
8.578,79 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO T530 |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Pro |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-3230M |
| İşlemci Hızı | 2,60 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA N13P-NS1 |
| Grafik Bellek | 1 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 2,50 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Siyah |
| WWAN Desteği | 3G |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.