LENOVO NB V110-15IKB 80TH0036TX i5-7200U 4G 500G 15.6 R17M-M1-70 2GVGA DOS
Stok Kodu
210171049
29.325,24 TL
Havale
28.445,49 TL
3.284,67 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-7200U |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | AMD R17M-M1-70 |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | AMD |
| Grafik Bellek Tipi | DDR3 |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | Lenovo V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.