LENOVO NB V110-15ISK 80TL017NTX i3-6006U 4G 500G 15.6 DOS BLACK
Stok Kodu
210141491
21.562,68 TL
Havale
20.915,80 TL
2.415,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci | i3-6006U |
| İşlemci Hızı | 2,00 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 500 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 520 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,95 kg |
| Optik Sürücü | DVDRW |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 1,50 - 1,99 kg |
| Ürün Ailesi | Lenovo V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.