LENOVO NB V320-17IKB 81CN000ETX i7-8550U 8G 1T 17.3 N17S-G1 4GVGA FREEDOS
Stok Kodu
210172921
46.000,38 TL
Havale
44.620,37 TL
5.152,43 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-8550U |
| İşlemci Hızı | 1,80 GHz |
| Ön Bellek | 8 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce 940MX |
| Grafik Bellek | 4 GB |
| Ekran | 17.3 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| Grafik Bellek Tipi | GDDR5 |
| Renk | Gri |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
| Ağırlık Kategorisi | 2.00 - … kg |
| Ürün Ailesi | Lenovo V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.