LENOVO X1 YOGA 20FQ0041TX i7-6500U 8GB 256GB SSD 14.0'' WIN10PRO
Stok Kodu
210138567
122.612,92 TL
Havale
118.934,54 TL
13.733,67 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
bayinet kampanyalı ürün
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad X1 Yoga |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | 6. Nesil Intel Core i7-6500U (2,5 GHz,4 MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | INTEL HD Graphics 520 |
| Ethernet Kartı | Gigabit Ethernet bağlantısı |
| Ses Kartı | HD ses, Conexant CX11852 codec |
| Dahili Web Kamerası | HD720p kamera |
| Kart Okuyucu | Micro SD kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 52 Wh |
| Boyutlar | 333.0mm x 229.0mm x 16.8mm/1,36 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.