LENOVO NB X240 20AMA2D0TX i7-4600U 8GB 256GB SSD 12.5 WIN7 PRO (WIN8.1PRO)
Stok Kodu
210086382
92.633,27 TL
Havale
89.854,27 TL
10.375,70 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 8.1 Pro |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-4600U |
| İşlemci Hızı | 2,10 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 4400 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 12.5 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,30 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Yok |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,00 - 1,49 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO ThinkPad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.