LENOVO NB X250 20CMS00100 i5-5200U 4GB 256GB SSD 12.5 WIN7PRO-WIN8.1PRO
Stok Kodu
210089327
66.635,12 TL
Havale
64.636,06 TL
7.463,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 8.1 Pro |
| İşlemci Tipi | 5. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-5200U |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3L |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 5500 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 12.5 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,35 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Yok |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmakizi Okuyucu | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Var |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,00 - 1,49 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO ThinkPad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.