LENOVO NB X270 20HNS03T00 i7-7600U 16G 256G SSD 12.5 W10 HOME
Stok Kodu
210137592
84.640,70 TL
Havale
82.101,48 TL
9.480,46 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-7600U |
| İşlemci Hızı | 2,80 GHz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| Bellek | 16 GB |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik 620 |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 12.5 inç |
| Çözünürlük | 1366 x 768 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,30 kg |
| LAN | Gigabit |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Siyah |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,00 - 1,49 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO ThinkPad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.